درباره بوفالو برگر

بسمه­ تعالی

فست ­فود بوفالو برگر در تاریخ 1394/09/17 واقع در مهرشهر کرج که منطقه­ بسیار زیبا و دنجی می­ باشد تأسیس گردید. برگر مهرشهر

فست ­فود بوفالو برگر در زمینه تولید برگر دستی و برگر خانگی و پخش آن فعالیت می­کند.

برگرهای بوفالو برگر متشکل از 180 گرم گوشت طبیعی و خالص گوساله ایرانی می­ باشد و هم­چنین در گوشت آن از ادویه ­های درجه یک استفاده می­شود.

در خصوص منوی این مجموعه می توان به یک نکته­ جالب  که وجود سس­ های مختلف برگر و رسپی­ های مختلف است، اشاره کرد.
این سس ­ها شامل: سس کلاسیک، سس اسموکی، سس پستو، سس جیلی، سس سزار، سس قارچ است، که هر کدام با رایحه و طعم­ های مختلف مخصوص خود می ­باشد که باعث لذیذ شدن برگر و چیزبرگر می شوند.

کرانچی برگر یا برگر سوخاری برای اولین بار در ایران :


کرانچی برگر

نکته دیگری که می­ توان به آن اشاره کرد وجود کرانچی برگر یا برگر سوخاری موجود در منو که می ­توان مدعی بود که این برگر در ایران برای اولین بار است که پخته می­ شود.

در مجموعه بوفالو برگر (برگر مهرشهر) علاوه بر برگر گوشت، برگر مرغ نیز پخته می­ شود که برگر مرغ به صورت چرخ­ کرده می ­باشد نه به صورت استیک.

با وجود توضیحات فوق، می­ توان متوجه شد که با این­که بوفالو برگر یک مجموعه تک ­محصولی است، ولی دارای تنوع بسیار است و در آخر می توان گفت : بوفالو برگر یک فست ­فود نیست بلکه برگرهای این مجموعه 100 % طبیعی و خانگی می ­باشند و زیر نظر کارشناس بهداشت تولید می­ شوند.

هدف اصلی بوفالو برگر جلب و رضایت مشتریان محترم و عزیز می­باشد. به خصوص عزیزانمان که در مهرشهر ساکن هستند دعوت می کنیم تا در بهترین برگر مهرشهر لذیذ ترین برگر را نوش جان کنند.

امتیاز برند بوفالو برگر به نام بهزاد سلامت­ بخش می­ باشد و هم­چنین این برند در سازمان ثبت کشور ثبت و دارای شماره ثبت است.

فعالیت بوفالو برگر تنها محدود به یک شعبه نمی ­باشد بلکه در اواخر سال 95 شعبه دوم آن نیز دایر خواهد شد و هم­چنین بوفالو برگر آمادگی جهت دادن شعبه به کسانی که خواستار همکاری هستند را دارد.

برگر مهرشهر